Hakkımızda

ihalepro ile ücretsiz ihale ara. yapay zeka ile ihale bul.

GÜVENİLİR BAĞLANTILAR KURUYORUZ

Özel sektör ve kamu arasındaki ticari işlemleri veri teknolojileri kullanarak firmalara ticari fırsatlar yaratıyoruz.

Bizler İhale Teknolojileri A.Ş. olarak 14 yıllık deneyimimizle, kamu, yüklenici ve finans sektörü özelinde veri toplama, yayınlama ve analiz çözümleri ile B2B satın alma ve müşteri ilişkileri çözümleri üretiyoruz. Kısaca, dağınık haldeki veriyi

sizin için anlamlı hale getirerek, işinizi büyütmeniz ve bağlantılarınızı geliştirebilmeniz için azimle çalışıyoruz.

ihale teknolojileri

Her gün binlerce ihale, doğrudan temin ve ihale sonuç verisini yüzlerce farklı kaynaktan toplayıp işliyoruz. Veri tabanımızda yer alan milyonlarca ihale sonucu ve sözleşme bilgisini barındırıyor ve her gün daha da büyümesi için çalışıyoruz. Benzersiz yazılım algoritmalarımız ile bu verileri işlemden geçirip, insan emeğiyle bulunamayacak yada oluşturulması aylarca sürecek verileri ve analizleri elde ediyoruz. Türkiye’nin her tarafından ve bir çok farklı sektörden küçük, orta yada büyük ölçekli bir çok özel sektör firmasına ve kamu kurumlarına hizmet veriyoruz.

2008’den bugüne

ihalepro 2008 yılından bugüne Türkiye ve AB ihalelerinde yenilkçi çözümler üretiyor
ihalepro odtü teknokent bünyesinde ar-ge çalışmalarını sürdürüyor

İlham Verici Bir Ofis; ODTÜ TEKNOKENT

Ekibimiz, Türkiye’nin en başarılı ve prestijli araştırma geliştirme bölgelerinden biri olan ODTÜ Teknokent Bilişim ve Innovasyon Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir.

İlham verici ve yaratıcılığımıza katkı sağlayan ODTÜ Teknokent’te projelerimizin Türkiye ve yurtdışında başarılı olması için uğraşmaya devam ediyoruz.

Teknoloji Geliştirme Alanındaki Ödüllerimiz

ihale teknolojileri - horizon 2020 ödülleri

Uluslararası Ödüllerle Tescillenmiş Başarılarımız

Avrupa Birliği’nin en prestijli araştırma geliştirme programı olan Horizon 2020 programından, Faz1 ve Faz2 aşamalarından, 2 kere ödül alma başarısını gösterdik.

Ülkemizden bu program kapsamında destek alan sayılı firmalardan biri olmanın ve geliştirdiğimiz teknolojilerin uluslararası ölçekte takdir görmesinin verdiği motivasyonla ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojilerle, firmaların kamu ve özel sektördeki iş fırsatlarını daha kolay keşfetmeleri ve verileri işleyerek sağladığımız istihbaratla daha çok iş yapmaları için uğraşıyoruz.

ihale teknolojileri - tübitak arge destekleri

Ulusal Sanayi ArGe Ödüllerimiz

İhale verileri üzerine yaptığımız yapay zeka çalışmaları ile bugüne kadar 2 kere TÜBİTAK tarafından desteklenmeye layık görüldük.

Tedarikçi tahmini ile şartname-ürün ilişkilendirmesi konusunda yaptığımız yapay zeka ve makine öğrenmesi çalışmalarımızla yurtiçinde ve yurtdışında benzersiz ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.