GÜVENİLİR BAĞLANTILAR KURUYORUZ
Özel sektör ve kamu arasındaki ticari işlemleri veri teknolojileri kullanarak firmalara ticari fırsatlar yaratıyoruz

Türkiye’nin En İyi İhale Verisi Toplayan ve İşleyen Firmasıyız

İHALE TEKNOLOJİLERİ

ihalepro fav

Her gün binlerce ihale, doğrudan temin ve ihale sonuç verisini yüzlerce farklı kaynaktan toplayıp işliyoruz.

Veri tabanımızda yer alan milyonlarca ihale sonucu ve sözleşme bilgisini barındırıyor ve her gün daha da büyümesi için çalışıyoruz.

Benzersiz yazılım algoritmalarımız ile bu verileri işlemden geçirip, insan emeğiyle bulunamayacak yada oluşturulması aylarca sürecek verileri ve analizleri elde ediyoruz.

Türkiye’nin her tarafından ve bir çok farklı sektörden küçük, orta yada büyük ölçekli bir çok özel sektör firmasına ve kamu kurumlarına hizmet veriyoruz.

horizon 2020

Uluslararası Ödüllerle Tescillenmiş Başarılarımız

Avrupa Birliği’nin en prestijli araştırma geliştirme programı olan Horizon 2020 programından, Faz1 ve Faz2 aşamalarından, 2 kere ödül alma başarısını gösterdik.

Ülkemizden bu program kapsamında destek alan sayılı firmalardan biri olmanın ve geliştirdiğimiz teknolojilerin uluslararası ölçekte takdir görmesinin verdiği motivasyonla ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojilerle, firmaların kamu ve özel sektördeki iş fırsatlarını daha kolay keşfetmeleri ve verileri işleyerek sağladığımız istihbaratla daha çok iş yapmaları için uğraşıyoruz.

odtu-tbim2

İlham Verici Bir Ofis; ODTÜ Teknokent

Ekibimiz, Türkiye’nin en başarılı ve prestijli araştırma geliştirme bölgelerinden biri olan ODTÜ Teknokent Bilişim ve Innovasyon Merkezi’nde çalışmalarına sürdürmektedir.

İlham verici ve yaratıcılığımıza katkı sağlayan ODTÜ Teknokent’te projelerimizin Türkiye ve yurtdışında başarılı olması için uğraşmaya devam ediyoruz.

2008’den bugüne